Antalyaspor'da Hareketlilik
Antalyaspor'da Hareketlilik

Süper Lig ekibi Fraport TAV Antalyaspor’da Tamer Tuna’dan boşalan yeri doldurmak için çalışmalar başladı. Kırmızı beyazlılar en son Beşiktaş’ı çalıştıran ve adı Trabzonspor ile adı anılan Abdullah Avcı’yla prensipte anlaşmaya vardı.

Son detayların görüşüldüğü Avcı ile kesin anlaşmaya varılması durumunda deneyimli teknik adamın Antalya’ya gelerek sözleşme imzalaması bekleniyor. 57 yaşındaki Abdullah Avcı ile Antalyaspor yönetiminin pürüzleri gidermeye çalıştığı, son durumun ise bugün bir netliğe varacağı öğrenildi.

BİRKAÇ GÜNE HER ŞEY BELLİ OLACAK

Antalyaspor Basın Sözcüsü Murat Süğlün, teknik direktör Tamer Tuna ile anlaşmalı olarak yollarını ayırdıklarını ve net bir açıklama yayınladıklarını belirtti. Süğlün, ‘Biz Tamer Tuna hoca ile karşılıklı olarak yollarımızı ayırdık. Bu durum Fenerbahçe maçı öncesi ya da başka bir maç öncesi de yaşanmış olabilirdi. Karar alındıysa önemi yok. Sonuçta biz bir teknik direktör netleştireceğiz. Birkaç gün içinde yeni teknik direktörümüzü açıklarız diye düşünüyorum. Fenerbahçe maçına takımın başında bir hoca ile çıkacağız. En kötü ihtimalle bu hafta gelir, Fenerbahçe maçını tribünden izler, sonraki hafta ise takımının başında yer alır’ diye konuştu.

İLİşKİLİ HABERLER Antalyaspor'da Koronavirüs Paniği!

Antalyaspor’da Koronavirüs Paniği!

Nuri Şahin: 'Antalyaspor Projeleriyle Beni Çok Heyecanlandırdı'

Nuri Şahin: ‘Antalyaspor Projeleriyle Beni Çok Heyecanlandırdı’

Antalyaspor'da 50 Kişi Koronavirüse Yakalandı

Antalyaspor’da 50 Kişi Koronavirüse Yakalandı

Mert Yılmaz Resmen Antalyaspor'da

Mert Yılmaz Resmen Antalyaspor’da

İLİşKİLİ GALERİLER Beşiktaş’ın Antalyaspor Maçı Kafilesi Belli Oldu! Kagawa’da Kafilede Yer Aldı

Beşiktaş’ın Antalyaspor Maçı Kafilesi Belli Oldu! Kagawa’da Kafilede Yer Aldı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here