Survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İkinci eleme adayı kim oldu? 25 Nisan 2021 Survivor'da yaşananlar!
Survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İkinci eleme adayı kim oldu? 25 Nisan 2021 Survivor'da yaşananlar!

Survivor’da ekrana gelen son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımı ikinci dokunulmazlık oyunu için mücadele etti. Çeyrek finale yaklaşırken her dokunulmazlığın çok kıymetli olduğu Survivor 2021’de ilk dokunulmazlığı Ünlüler kazanmıştı. İkinci dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımı önde gidiyor. Peki ama Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim hangi takım kazandı?

Survivor’da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor’da ilk dokunulmazlığı kazanan takım Ünlüler takımı oldu. İkinci dokunulmazlık oyunu tamamlandı. 25 Nisan 2021 Pazar akşamı gerçekleşen ikinci dokunulmazlığı Gönüllüler takımı kazandı. 

İkinci eleme adayı kim oldu? 

Dora ve Aleyna Çalışkan arasında oyların paylaşıldığı Gönüllüler takımı konseyinde ise en çok oyu Aleyna Çalışkan aldı. İlk eleme adayı Aleyna Çalışkan oldu. İkinci eleme adayı henüz belli olmadı. İkinci eleme adayı Ünlüler takımından belirlenecek.

25 Nisan 2021 Survivor’da yaşananlar…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here