Survivor Gonca Çağrı tartışması! Survivor Gonca kimdir, kaç yaşında? Survivor Gonca Kakar nereli, burcu ne?
Survivor Gonca Çağrı tartışması! Survivor Gonca kimdir, kaç yaşında? Survivor Gonca Kakar nereli, burcu ne?

Survivor 2021’de Ünlüler takımına yedeklerden katılan Gonca Kakar, yarışmada dikkat çekiyor. Survivor Türkiye, TV8’de yayınlanıyor. Yarışmacıların hayat hikayeleri, kim oldukları, biyografileri de izleyiciler tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Peki, Survivor Gonca Kakar kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Gonca Kakar mesleği ne?

Survivor Gonca Kakar kimdir?

Survivor 2021 yarışmasına yedeklerden dahil olan Gonca Kakar, 1 Temmuz 1989’da doğdu. 32 yaşındaki Survivor Gonca Kakar, Mersin Üniversitesi BESYO mezunu. Beden eğitimi öğretmeni olan Gonca Kakar, pilates eğitmenliği de yapıyor. Sosyal medyada sık sık Spor yaptığı anlara dair paylaşımlarda bulunana Gonca Kakar, bu alanda yaşamını sürdürdüğünü ifade etmektedir.

Survivor Gonca boyu kaç?

Ünlüler takımına yeni bir soluk kazandıran Gonca Kakar, 1.77 boyunda ve 64 kg ağırlığında. Dalış yapmak, kitap okumak, yeni müzikler ve yerler keşfetmenin vazgeçilmezleri olduğunu söyleyen Survivor Gonca’nın yarışma için iddiası da büyük.

“KADIN ŞAMPİYON OLARAK AYRILMAK İSTİYORUM”

Survivor Gonca, yarışmaya katılmadan önce verdiği röportajda, Survivor’ın kendisi için tamamlanma duygusunu ifade ettiğini dile getiriyor. Sporculuk hayatındaki yarım kalmış başarı duygusunu Survivor’da tamamlamak isteyen Survivor Gonca Kakar, uzun süredir beklenen ‘kadın şampiyon’ olarak yarışmadan ayrılmak istediğini ifade ediyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here