Son günlerde Nuray YILDIZ Güzellik Merkezleri ile franchise sözleşmesini bitiren ve mahkemeleri süren güzellik uzmanı Gülçin ERDOĞAN; Kocaeli İzmit şubesinde; faaliyetine Gülçin Erdoğan Güzellik Merkezi olarak devam ediyor.

Hakları Sevim ALAN’a ait olan, Bülent ERSOY’un ünvanını taşıyan “Diva Protokolü” ile cilt bakım işlemlerini yürütüyor.

ERDOĞAN; “Bazı tatsız olaylar yaşadık. Gündemi meşgul ettik ama bunun olması gerekliydi. Daha önce Franchise aldığımız marka ile alakalı hukuki hak arayışımız devam ediyor. Instagram hesaplarıma kadar, yapay methotlar ile kapandı. Bununla alakalı da araştırmalarımız devam ediyor. Hayatta bazen olumsuz şeyler yaşıyoruz ama karşılığında güzel dostluklar ve insani yaklaşımlar görüyoruz. Merkezimiz aynı şekilde hizmetlerine devam etmektedir. Cilt bakım protokolünde; güzel arkadaşım Sevim ALAN’a ait Diva Protokolünü tercih ettim. Uzun süre inceledim, sonuçları çok başarılı ve merkezimizde ki üyelerimiz de mutluluk ve memnuniyetlerini dile getiriyor” diye ifade etti.

Gülçin ERDOĞAN kapanan Instagram hesabının yerine https://instagram.com/gulcinerdogan.guzellik Instagram hesabından paylaşımlarına ve müşterilerine ulaşmaya devam ediyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here