Dokunulmazlığı Ünlüler kazandı! Survivor ikinci eleme adayı kim oldu? 21 Mart 2021 Survivor eleme adayı olan isim belli oldu!
Dokunulmazlığı Ünlüler kazandı! Survivor ikinci eleme adayı kim oldu? 21 Mart 2021 Survivor eleme adayı olan isim belli oldu!

TV8’de Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler ve Gönüllüler arasında dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Birleşme Partisi öncesi son dokunulmazlık oyunu 21 Mart 2021 akşamı oynanıyor. Peki ama dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu? 

Survivor Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı 21 Mart 2021?

Survivor’da dokunulmazlık oyunu devam ediyor. Ünlüler takımı son dokunulmazlık oyununu 10’a 7’lik skorla kazandı. 

Survivor 21 Mart eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı için oylama yapılacak. İlk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazanmıştı. Ünlüler takımında yapılan oylamada Gonca eleme adayı olarak çıkmıştı. Bugün Ünlüler takımı dokunulmazlığı kazandığı için Gönüllüler takımından bir isim yazılacak. 

Survivor’da gerçekleşen Gönüllüler takımı konseyinde 4 Aleyna Çalışkan 4 Hanzade adına oy kullanıldı. Son oy Ayşe adına kullanıldığı için Survivor 2021’de 21 Mart 2021 tarihinde Aleyna Çalışkan ve Hanzade eleme adayı oldu. Ünlüler takımından Gonca da eleme adayları arasında yer aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here