Demba Ba'dan Fransız Gazeteciye Ayar
Demba Ba'dan Fransız Gazeteciye Ayar

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde yarın İstanbul’da PSG’yi konuk edecek olan Medipol Başakşehir’in başarılı golcüsü Demba Ba’dan Fransız gazeteci Pierre Menes’e derslik cevap. Senegalli forvet, kritik maç öncesi Türkiye ile Fransa arasındaki gerginlikten etkilenmesinden endişelenen Menes’e, ‘Endişelenme, Parisliler İstanbul’da güvende olacak’ dedi.

Fransız gazeteci Pierre Menes, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, PSG’nin İstanbul’da UEFA Şampiyonlar Ligi maçı oynayacağını, Türkiye ile Fransa arasındaki siyasi durum nedeniyle bunun endişe verici olduğunu ifade etti.

ENDİŞELENME İSTANBUL’DA GÜVENDE OLACAKLAR

Medipol Başakşehir’de oynayan Demba Ba da gazeteciye cevap olarak ‘Endişelenme Pierrot, güvende olacaklar. Bazen televizyonunu kapatman ve tanımadığın insanların güzellik ve hoşgörüsünü görmek için dünyayı kendi başına ziyaret etmen iyidir’ yorumu yaptı.

6 YIL ÖNCE PSG’Yİ YIKMIŞTI

Demba Ba, Chelsea forması giydiği 2014’ün nisan ayında, Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finalinde karşılaştıkları PSG maçında 87. dakikada attığı golle Fransız takımını yarı finalden etmişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here