Tesisat sektörü içerisinde 10 yılı aşkın süredir olan Boğaziçi Tesisat şirketi sizlere kapsamlı bir hizmet kalitesi sunar. Her geçen yıl kapsamında da teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Su kaçak tespiti hizmeti kapsamında sizlere profesyonel bir yardım sunar. Su kaçağının meydana gelmesi durumunda çözüme kavuşma süresinde hem maddi hem de manevi anlamda sizleri zorlamaz. Su kaçağı belirtileri genellikle tavan kabarması, suların sızıntı yapması şeklinde şikayetlerle başlar. Bunlar kolay bir şekilde giderilmektedir. Bunlar sonucu oluşan kötü kokuların da önüne geçilmiş olur.

Nokta atışı yaparak su kaçağı tespiti işlemlerini gerçekleştirmektedir. Boğaziçi tesisat su kaçağını tespit ederken ilkel yöntemler kullanmaz. Aksine sizlere bu hizmeti verirken kameralı yöntemler kullanmayı tercih eder. Bu sayede müşteriyi de ekstra bir masraftan kurtarmış olur. Uzman ekip çalışmaları ile birlikte sizlere kaliteli hizmet verir.

Su Kaçağı Tamir Fiyatları

Boğaziçi Tesisat su kaçağı bulma fiyatları izin zorluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Su tesisatının hat borularının demir olması, tesisat içerisinde birden fazla kaçağın olması gibi durumlar fiyatlarda değişkenlik yapar. Aynı zamanda mutfak, banyo gibi zor olan bölümlerde fiyat değişimleri söz konusudur.

Kaçağa zamanında yapılacak müdahale sizleri masraftan kurtaracaktır. Eğer su kaçağının olduğunu bildiğiniz halde hala işlemlerinizi devam ettirmiyorsanız bu daha zorlu bir sürece sebep olacaktır. Aynı zamanda sizlere daha fazla ödemeye sebep olacaktır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here