Amazon boxes are seen stacked for delivery in the Manhattan borough of New York City, January 29, 2016. Amazon.com Inc on April 28, 2016 reported profit and revenue that blew past analysts' expectations, sending its shares soaring in after-hours trading and demonstrating the growing market power of its core retail business and new cloud services division. REUTERS/Mike Segar/File Photo TPX IMAGES OF THE DAY - RTX2C432

Amazon Amerika alışveriş sitesi bilindiği üzere Türkiye’de oldukça popüler şekilde kullanılıyor. Hatta sadece Türkiye vatandaşları tarafından değil, tüm dünyada Amazon alışveriş sitesi popülerliğini koruyor ve sürdürüyor. Fakat Amazon kullanıcılarını memnun etmeyen bir durum söz konusu. Türkiye’den sipariş vermek isteyen Amazon kullanıcıları aradıkları ürünleri kolaylıkla bulamıyor. Bulmuş dahi olsa

Amerika’dan Türkiye’ye ürün gönderimi olmuyor. Amerikan Paketim sitesi tam bu noktada önemli bir rol oynuyor. Amazon sitesi içerisinde yer alan ve Türkiye’ye gönderimi olmayan her ürün Amerikan Paketim sayesinde kapınıza kadar geliyor. Üstelik güvenilir ve hızlı teslimat ile arzu edilen ürünlerin kişiye ulaşması maksimum 10 gün sürüyor. Aylarca ürün bekleme derdi son buluyor.

Amazon Sitesinde Bulunan Ürünler

Amazon Usa alışveriş sitesinde spor ürünleri, iç giyim modelleri, dış giyim modelleri, ev tekstil ürünleri, dekoratif ürünler, mutfak araç gereçleri akıllara gelecek olan her ürün mevcut. Amazon sitesi müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda hareket eden popüler bir alışveriş sitesidir. Türkiye’ye hizmet vermesinin ardından Türk kullanıcıların gözdesi haline geldi. Özellikle genç kesimin yurtdışından ürün getirtme hayalini kurduğu sıralarda Amazon sitesi ilaç gibi gündeme oturdu.

Türkiye’ye gönderimi olmayan ürünleri alabilmek için ise Amazon sitesi üzerinden arzu edilen ürünlerin linkini kopyalayarak, Amerikan Paketim sitesinde yer alan sepetim kısmına kopyalamak yeterli oluyor. Ödeme işlemi ise kredi kartı ya da havale olarak yapılabiliyor. Amazon sitesinde beğendiğiniz fakat alamadığınız ürünleri almak için Amerikan Paketim sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here